MONTAJ DAHİL KARAVANLAR İÇİN KABLOSUZ GSM HIRSIZ ALARM SİSTEMİ

399.00 DOLAR
  • MONTAJ DAHİL KARAVANLAR İÇİN KABLOSUZ GSM HIRSIZ ALARM SİSTEMİ
  • MONTAJ DAHİL KARAVANLAR İÇİN KABLOSUZ GSM HIRSIZ ALARM SİSTEMİ
  • MONTAJ DAHİL KARAVANLAR İÇİN KABLOSUZ GSM HIRSIZ ALARM SİSTEMİ
  • MONTAJ DAHİL KARAVANLAR İÇİN KABLOSUZ GSM HIRSIZ ALARM SİSTEMİ
  • MONTAJ DAHİL KARAVANLAR İÇİN KABLOSUZ GSM HIRSIZ ALARM SİSTEMİ
  • MONTAJ DAHİL KARAVANLAR İÇİN KABLOSUZ GSM HIRSIZ ALARM SİSTEMİ
  • MONTAJ DAHİL KARAVANLAR İÇİN KABLOSUZ GSM HIRSIZ ALARM SİSTEMİ
  • MONTAJ DAHİL KARAVANLAR İÇİN KABLOSUZ GSM HIRSIZ ALARM SİSTEMİ

Açıklama

KARAVANLAR İÇİN GPRS & GSM & WIFI & SMS KABLOSUZ AKILLI TELEFONDAN YÖNETİLEBİLİR HIRSIZ ALARM SİSTEMİ

MONTAJ KURULUM DAHİL

 Alarm sistemimiz hırsızlara karşı Karavanda güvenlik sağlar: Karavanın giriş Kapısına yerleştirilen kablosuz bir manyetik sensörle Karavanın iç bölümüne yerleştirilen kablosuz hareket algılayıcı dedektör (pır) ile güvenlik sağlar. Bu kablosuz dedektörler Karavanın güvenlik durumuna göre Pencere ,Kapı,Bagaj,Dolap gibi çogaltılabilir. Alarm sistemimiz. çalıştırıldığında herhangi birinin kapıdan veya pencereden Karavana girmesi bagaj dolap gibi yerleri açması durumunda Karavan sahiplerine haber verir.


Karavanda aracın kendi aküleri devre dışı bırakıldıgında Karavan sahibine haber verir:


Solar (Güneş enerjili) 110 db Dış Mekan Alarm Sireni:
Sesli ikaz gereken yerlerde kullanılan güçlü sesli bir sirendir Hem ses hem çaydırım amaçlıdır.Hiç güneş almadan kendi bataryası ile tam dolu halde bataryası 50 gün yetmektedir.

Alarm sistemimiz Dışarıdaki Karavan sahibinin Karavandaki kişilerle konuşmasına imkan verir:
Sistem, aynı zamanda içerdiği mikrofon sayesinde kabindeki seslerin duyulmasını sağlar. Karavan sahibi isterse Karavandaki insanlarla da konuşabilir. Alarm sistemi sayesinde herhangi bir zamanda Karavanın içini dinlemek ve gerektiğinde Karavandakilerle konuşmak mümkündür.

Telefonları arar, mesaj gönderir:
Alarm sistemi, programlanmış veya sisteme kaydedilmiş telefon numaralarını arayabilir. Ayrıca sistemin uzaktan kumanda ile kapatılması durumunda sisteme tanımlanmış telefon numaralarına mesaj göndererek haber verir. Alarm sisteminin gönderdiği mesajlar, hangi algılayıcının hangi alarmı ürettiğini yazan mesajlardır. Örnegin; “ acildurum,hırsız,elektrik kesildi,akü zayıflıyor ” gibi

Uzaktan kumanda edilebilir:
Alarm sistemi uzaktan kumanda edilebilir. Bu kumanda sayesinde sistemi açıp kapatmak mümkündür. Aslında sistemi çalıştırmak çok kolaydır Kumandanin disinda Sistem, uygulama üzerinden kurulup devre dışı bırakılabilir Öyle ki açıp kapatma işlemi için mesafe sınırlaması yoktur; dünyanın her yerinden bu işlem yapılabilir.ve işlemin olup olmadıgını alarm onaylayıp cevap verir.

Karavan durumunu size bildirir
Alarm sisteminden Karavan hakkında uygulama üzerinden alarma yapılan istek dogrultusunda rapor istenebilir.(gsm durumu alarm durumu akü durumu gibi)

 Gözünüz arkada kalmasın...
Alarm sistemimiz Karavandaki gözünüz kulağınızdır.

*Şebeke veya 12v güç kaynağı gerektirir
*Aylık abonelik ücreti ve sözleşmesi yok, Alarm sansörleri bir tehlike algıladığında önceden belirlediginiz telefonları arayarak ve sms atarak sizinle temas kurar
*Kablosuz sensörler için düşük pil uyarısı (alarm panelinden ve sms atarak uyarır pil ömrü standart olarak pırlar için 16-20 ay manyetik kontaklar için 20-24 aydır)
*Alarmınızı tamamen kontrol paneli üzerinden , uzaktan kumandadan veya ücretsiz akıllı telefon Uygulamasından kurup açabilirsiniz
*Tüm uzaktan kumandalarda ve kontrol panelinde PANIC düğmesi standart olarak bulunur
*24 saat dahili yedek bataryası ve elektrik kesilmesi ve azalmasında sms uyarısı vardırALARM SİSTEMİ EKRAN DİLİ VE AKILLI TELEFON UYGULAMASI İSTEGE GÖRE SEÇİLEBİLİR DİL TÜRKÇE VE İNGİLİZCEDİR.Kablosuz Hareket Algılayıcı (PIR)

Hassas bir hareket algılayıcısıdır. 120 derece görüş açısıyla karavanın sallanmasından etkilenmeden bulunduğu alanda hareket halinde olan insanları algılayıp sisteme bildirir. kablosuz olarak bir veya bir kaç adet takılabilir.

Kablosuz Kapı Pencere Dolap Dedektörü

Karavanın değişik açılabilir yerlerine monte edilen manyetik bir algılayıcıdır.Özellikle karavanın kapısına Bagaj dolap veya pencerelerine takılır. Bu algılayıcı kablosuz çalışır

Kablosuz Alarm Sistemi Çalıştırma Kumandası

Sistemi açıp kapatmaya yarayan emniyet kapaklı Uzaktan Kumandadır

Kablosuz Yangın & Duman Detektörü (opsiyonel)

Alarmla enteğre Çalısan bir yangın veya duman detektörüdür. Optik olarak çalıştığından çoğu detektörler gibi radyasyon yaymaz. Duman algıladıgında sistemi uyarır ve içindeki sireni çalıştırır. Karavanın duruma göre bir ya da daha fazla takılabilir

Solar (Güneş enerjili) 110 db Dış Mekan Alarm Sireni

Sesli ikaz gereken yerlerde kullanılan güçlü sesli bir sirendir

Paket İçeriği.......

1 Adet Lcd Türkçe Ekranlı Alarm Paneli

1 Adet Kablosuz Kapı Pencere Dolap Dedektörü

1 Adet Kablosuz Hareket Algılayıcı PIR Dedektörü

1 Adet Solar(Güneş Enerjili siren)110 db ses

2 Adet Uzaktan Kumanda

1 Adet Türkçe Kullanım Kılavuz

1 Adet Garanti Belgesi

    BU SİSTEM TAMAMEN KABLOSUZDUR..KARAVANDAN YANLIZCA 12 Volt   ALINMAKTADIR.    .


2  YIL GARANTİ

 

Paylaş
Favoriye Ekle
Rapor Et!
Anasayfa Kategori ilan ver Bildirimler Tüm İlanlar
Top